Letní kuchyně

chalupa-zitkova-letni-kuchyne

Popis:

Vstup je přímo z venku ze dvorka. Kuchyně je kompletně vybavena vším pro pohodlné vaření a všemi kuchyňskými spotřebiči jako sklokeramická deska, el.trouba, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba. Má také posezení pro 8 osob v případě chladného počasí.

Koupelna

chalupa-zitkova-koupelna-6

Popis:

V přízemí se vstupem z kuchyně se nachází koupelna vybavena dvěma samostatnými umyvadly, romantickou vanou, sprchovým koutem, WC a pračkou. Pro příjemnější chození, má koupelna také podlahové topení.

Stylová kuchyň

chalupa-zitkova-hlavni-kuchyně-1

Popis:

Přestože je kuchyň stylově zařízená, poskytuje maximální komfort dnešní doby. Je zde elektrický sporák se sklokeramickou deskou, el. trouba, lednice, samostatný mrazák, varná konvice a nádobí na vaření a vším potřebným pro bezproblémové vaření.

Pokoj v přízemí

chalupa-zitkova-hlavni-pokoj-6

Popis:

Přízemní pokoj je velice příjemný na posezení s možností krásného výhledu z oken na okolní kopce a nádherný pohled do plápolajícího ohně v kachlovém krbu. Z pokoje můžete po mlýnských schodek vystoupat do podkroví.

Ložnice v přízemí

chalupa-zitkova-pokoj-v-prizemi-1

Popis:

Ze vstupní malé předsíně se vstupuje jak do kuchyně tak do přízemní ložnice. K pohodlnému spánku slouží dvě staré postele a k odložení věcí, dvě skříně.

První ložnice v podkroví

chalupa-zitkova-pokoj-v-patre-1

Popis:

Po úzkých mlynářských schodek vystoupáte do první ložnice s manželskou postelí a možností nádherného výhledu na protější kopcovitou krajinu.

Druhá ložnice v podkroví

dlouha-loznice-5

Popis:

Po projití první podkrovní ložnice vstoupíte do druhé ložnice, která může sloužit také jako podkrovní společenská místnost s posezením u stolu nebo na křeslech. Pro nádherný spánek jsou nachystány dvě postele.